روز قدس؛ روز قدرت نمائي عليه رژيم صهيونيستي

بسم‌الله الرحمن الرحيم
تحولات منطقه خاورميانه بگونه‌اي رقم مي‌خورد كه همه چيز حكايت از قريب الوقوع بودن تحقق پيش‌بيني امام خميني مبني بر زوال رژيم اشغالگر قدس و آزاد شدن فلسطين از يوغ صهيونيسم دارد.

روز قدس امسال، درحالي برگزار مي‌شود كه اعتراضات شهروندان اسرائيلي از درون براي رژيم غاصب صهيونيستي تهديد جدي است. در يكماه گذشته حداقل 10 نفر از شهروندان اسرائيلي اقدام به خودسوزي كرده‌اند تا به شرايط سخت اقتصادي اعتراض كنند. تبعيض‌هائي كه ميان اتباع شرقي با اتباع غربي در سرزمين‌هاي اشغالي اعمال مي‌شود، ناتواني سردمداران رژيم صهيونيستي براي تشكيل كابينه و شكننده بودن كليه تصميمات آنان در زمينه شكل دهي دولت‌هاي ائتلافي نيز از عواملي هستند كه پايه‌هاي اين رژيم غاصب را متزلزل كرده‌اند.
پيروزي پياپي انقلاب‌هاي منطقه عربي خاورميانه و شمال آفريقا و سرنگوني چند ديكتاتور ظرف يكسال و نيم گذشته به ويژه سقوط ديكتاتور مصر كه هم پيمان اصلي صهيونيست‌ها در منطقه بود، اركان رژيم صهيونيستي را به لرزه در آورده است. سردمداران اين رژيم با حمايت‌هائي كه دولت آمريكا از آنها كرد تا بتوانند در تشكيلات حكومتي جديد مصر نيز اميدهائي داشته باشند، با تصميمات و اقدامات اخير رئيس‌جمهور مصر دكتر محمد مرسي مبني بر كنار زدن نظاميان و پايان دادن به حكومت و سلطه آنان بر مصر، دچار نگراني بيشتر شده‌اند و اكنون در شرايط بحراني‌تري بسر مي‌برند.
عليرغم اين شرايط بحراني و پيچيده كه رژيم صهيونيستي با آن مواجه است، سران اين رژيم توطئه‌هائي را دردست اجرا دارند كه نشان دهنده تلاش آنها براي خارج شدن از اين بحران است. اين توطئه‌ها با سكوت سران ارتجاع عرب و حمايت آمريكا و تعدادي از دولت‌هاي اروپائي و مهره‌هاي آمريكا در جهان عرب درحال اجرا هستند. به همين جهت، هوشياري ملت‌هاي مسلمان و حضور آنها در صحنه مي‌تواند در خنثي كردن اين توطئه‌ها نقش داشته باشد. روز قدس كه اكنون در آستانه آن قرار داريم، موقعيت مناسبي براي قدرت نمائي ملت‌هاي مسلمان در برابر صهيونيست‌هاي توطئه گر است.
يكي از اين توطئه‌ها، طرح تقسيم مسجدالاقصي است كه زمزمه آن از كنيست آغاز شده و درحال جدي شدن است. سران رژيم صهيونيستي اين توطئه را درست در شرايطي اجرائي كرده‌اند كه سران ارتجاع عرب به دستور آمريكا مشغول خرج كردن دلارهاي نفتي ملت‌هاي مسلمان براي شكستن ديوار مقاومت در برابر غده سرطاني اسرائيل هستند و براي رسيدن به اين هدف كه در ضمن نوعي مصون سازي خود از انقلاب‌هاي مردمي نيز هست از هيچ شيطنتي دريغ نمي‌كنند.
همدستي آمريكا، رژيم صهيونيستي، انگليس، فرانسه، عربستان، قطر و تركيه براي درهم شكستن حكومت سوريه و در نوبت قرار دادن حزب‌الله لبنان و ساير اضلاع مقاومت ضد صهيونيستي در منطقه، توطئه ديگري است كه يكي از اهداف آن نجات دادن رژيم اشغالگر قدس از خطر سقوط و زوال است. صهيونيست‌ها و حاميان آنها خوب مي‌دانند كه يكي از محورهاي مهم و اصلي انقلاب‌هاي مردمي در كشورهاي عربي، ضديت با رژيم صهيونيستي و با هدف متلاشي كردن اين رژيم و پاك سازي منطقه از اين غده سرطاني است. آنها از اين واقعيت آگاهند كه با گسترش اين انقلاب‌ها كه ريشه در بيداري اسلامي دارد، ديگر جائي براي ادامه موجوديت اسرائيل وجود نخواهد داشت و ادامه اين انقلاب‌ها با زوال حتمي و قطعي اين رژيم غاصب همراه خواهد بود. به همين دليل، به عنوان يك ضد حمله با هدف مصون سازي خود و هم پيمانان مرتجع خود در منطقه، طرح ايجاد بحران در سوريه را خلق كرده‌اند و به آن دامن مي‌زنند.
درست در همين شرايط، رهبران حزب دموكرات آمريكا و شخص "باراك اوباما" رئيس‌جمهور اين كشور نيز براي آنكه برگ برنده‌اي در انتخابات رياست جمهوري آبان ماه آينده دردست داشته باشند تمام تلاش خود را براي براندازي دولت سوريه به كار بسته‌اند. آنها فكر مي‌كنند با شكستن اين ضلع مقاومت مي‌توانند آراء يهوديان آمريكا و حمايت صهيونيسم بين‌المللي را جلب كنند و رياست جمهوري "اوباما" را براي چهار سال ديگر تداوم ببخشند.
سفر پياپي هيلاري كلينتون وزير خارجه دولت اوباما به منطقه و ديدار وي با سران ارتجاع عرب و دولتمردان تركيه و تأكيد بيش از حد بر ضرورت حمايت‌هاي همه جانبه از شورشيان سوريه به ويژه دادن سلاح و تجهيزات جنگي به تروريست‌هائي كه در چارچوب طرح آمريكائي - اسرائيلي براندازي دولت سوريه مي‌جنگند، فقط با هدف جلب آراء يهوديان آمريكا در انتخابات رياست جمهوري به نفع "اوباما" صورت مي‌گيرد. البته اگر اين توطئه به نتيجه‌اي كه مطلوب طراحان آن است برسد، سود آن به جيب سران رژيم صهيونيستي و ارتجاع عرب هم خواهد رفت. سران رژيم صهيونيستي براي مدتي خود را از سقوط مصون مي‌كنند و سران ارتجاع عرب نيز رسيدن امواج انقلاب‌هاي مردمي به تاج و تخت خود را به تأخير مي‌اندازند و هر دوي آنها چند صباحي نفس راحتي خواهند كشيد. در تركيه نيز رجب طيب اردوغان با اين خيال خام به صحنه آمده كه درصورت سقوط دولت سوريه، حكومت او به عنوان الگوي حكومت‌هاي تازه تأسيس جهان عرب مي‌تواند به جايگاهي مشابه جايگاه دولت عثماني دست يابد!
اينها همه توطئه‌هائي هستند كه با حضور ملت‌هاي مسلمان در صحنه به ويژه در روز جهاني قدس خنثي مي‌شوند. سران ارتجاع عرب و دولت‌هاي وابسته در جهان اسلام با برگزاري باشكوه راه پيمائي‌ها و مراسم روز جهاني قدس مخالفند ولي ملت‌هاي مسلمان به اين مخالفت‌ها اعتنائي نمي‌كنند و به صورت خودجوش به صحنه مي‌آيند و با راه‌پيمائي‌هاي پرشور و شعارهاي جهت دار، راه را براي زوال رژيم صهيونيستي هموارتر مي‌كنند.
توطئه‌هائي كه توسط رژيم صهيونيستي و حاميان بين‌المللي و منطقه‌اي آن عليه جبهه مقاومت و عليه انقلاب‌هاي مردمي در جهان عرب تدارك ديده شده، بيش از هر چيز نشان دهنده ضعف و افلاس صهيونيست هاست. اين دست و پا زدن‌ها به روشني نشان مي‌دهد پيش‌بيني امام خميني كه وعده زوال رژيم صهيونيستي و خشكيدن غده سرطاني اسرائيل در منطقه را داده بودند درحال نزديك شدن به تحقق است. ميزان آگاهي ملت‌هاي مسلمان در سال‌هاي اخير بسيار بالا رفته و به همين دليل حضور پرشورتري در روز قدس امسال خواهند داشت كه گام مؤثر ديگري در زوال رژيم صهيونيستي خواهد بود.

http://www.jomhourieslami.com/1391/13910525/13910525_01_jomhori_islami_s...

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
12 + 2 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .